تعریف مشتری

مشتری یا کاربر به فردی گفته میشود که اطلاعات فردی خود را در سیستم ثبت میکند و اقدام به خرید یا سفارش محصولات سایت "گروه پردازش کد" مینماید.


ثبت نام مشتری

در سایت گروه پردازش کد به دو روش مشتری ثبت نام میشوند

۱) ثبت نام به وسیله مدیریت

در این روش تمام اطلاعات کاربر نظیر (کد ملی، شماره شناسنامه، نام پدر  و ....) ثبت میشود.این روش بیشتر برای کاربرانی صادق هست که سفارش طراحی سایت داشته باشند.

۲) ثبت نام به وسیله خود مشتری

در این روش اطلاعاتی نظیر شماره همراه، ایمیل و نام ونام خانوادگی کاربر ثبت میشود که این کاربران بیشتر تقاضای خرید بانک اطلاعات مشاغل را از سایت کرده اند.


حساب کاربری

تمام کاربران و مشتریان سایت گروه پردازش کد اعم از متقاضیان طراحی سایت (سایت فروشگاهی، طراحی سایت شخصی یا طراحی سایت شرکتی) و متقاضیان خرید بانک اطلاعات مشاغل در سایت گروه پردازش کد دارای حساب کاربری برای مشاهده فاکتورها و اطلاعیه ها و اطلاعات کاربری خود هستند.

کاربران میتوانند از طریق لینک زیر وارد حساب کاربری خود شوند.

لینک ورود به حساب کاربری(اینجا کلیک کنید)


نام کاربری

برای ورود به حساب کاربریتان شما نیازمند نام کاربری هستید.نام کاربری تمام مشتریان شماره همراه و یا کدملی افراد میباشد.در هر صورتی اگر نام کاربری خود را فراموش کردید میتوانید از طریق شماره هایی که در سایت اعلام شده است با ما یا به صورت چت آنلاین در واتساپ و یا تلگرام و یا تماس مستقیم تماس حاصل فرمایید.

کلمه عبور

علاوه بر نام کاربری شما نیازمند کلمه عبور برای ورود به حساب کاربیتان هستید.برای دریافت کلمه عبور حتما از طریق یکی از راه های چت آنلاین در واتساپ یا تلگرام اقدام فرمایید.
این مطلب در تاریخ 1399/01/20 و توسط مدیر زیر منتشر شده است
بهنام شهمیری
مدیر سایت، مسلط به زبان های PHP, JS, JQuery, CSS3, HTML5 مسلط به نرم افزارهای گرافیکی gimp و photoshop